Bydlení podle vašich představ

Připravili jsme pro Vás již v rámci základní ceny skutečně nadstandardní vybavení s důrazem na precizně odvedenou řemeslnou práci od prověřených dodavatelů. Kvalitní vinylové podlahy s korkovou kročejovou a tepelnou izolací oceníte nejen díky jejich snadné údržbě, ale také kvůli jejich odolnosti a dlouhé životnosti. V rámci základní nabídky si můžete vybrat z široké škály odstínů. Místnosti jsme vybavili převýšenými dveřmi výšky 2 100 mm.

Koupelny a WC působí nadčasově díky designovým zařizovacím předmětům. Obklady a dlažby budou v teplých i studených tónech s jemnou barevnou texturou dle vašeho výběru. Interiérové dveře a podlahy s odolnými povrchy jsou nabízeny v několika barevných provedeních.

Tepelný komfort zajistí nejen kvalitní stavební materiály a nejmodernější izolace, ale také hliníková okna s trojskly. Do místností si můžete pustit tolik sluníčka, kolik uznáte za vhodné, pohodlné stínění Vám zajistí elektricky ovládané předokenní hliníkové žaluzie.

Všechny lodžie mají hloubku minimálně 1,80 m. Díky tomu na něj pohodlně umístíte jídelní stůl a můžete pozvat hosty na letní grilování. Zábradlí balkónů tvořené skleněnými výplněmi osazenými v nerezových rámech, propustí dostatek světla, ale zároveň zajistí soukromí na lodžiích.

V rámci klientských změn si budete moci zvolit další nadstandardní úpravy podle svých vlastních požadavků.

Dvojí kontrola bytu před předáním

U nás máte možnost vidět svůj byt ještě před finálním dokončením v rámci tzv. technické předpřejímky, v době po kolaudaci objektu. Při předpřejímce společně zkontrolujeme váš byt a případně zaznamenáme vady a nedodělky, které do předání bytu opravíme.

Stavíme tak, abyste nemuseli nic měnit

Projekt byl navržen špičkovými architekty v souladu s nejnovějšími trendy v moderním bydlení.