O projektu

Byty Botič splňují i ty nejnáročnější požadavky na současné moderní trendy bydlení.

Představujme vám ojedinělý projekt rezidenčního bydlení, který vzniká v žádané lokalitě Prahy 4, pražské čtvrti Michle při ulici Za Arielem a Most Sue Ryder. Pozemek lemuje přírodní zátoka Botičského potoka se spoustou zeleně, což vybízí k relaxaci a odpočinku na lavičkách kolem domu.

Bytový dům U Botiče je navržen jako objekt menšího rozsahu o 5 nadzemních podlažích, přičemž v 1. NP jsou umístěny garáže (garážová stání a posuvné zakladače), sklepy a společné prostory (kotelna, uložení nádob na odpad apod.). V dalších nadzemních podlažích jsou byty. Na každém patře se nachází vždy tři bytové jednotky a tři komory vedle výtahu. V 5. NP jsou dvě jednotky.

Rezidence Bytového domu U Botiče splňuje požadavky na pohodlný domov, ve kterém se snoubí vysoké nároky na komfortní městské bydlení s moderní architekturou. Každý detail projektu s 11 bytovými jednotkami s dispozicí 2+kk až 4+kk je dokonale promyšlený, aby působil funkčně i esteticky. Všechny byty jsou vybaveny lodžiemi a velkými okny, jež byt opticky zvětšují a dodávají mu přirozené světlo. V přízemí rezidence jsou navržena parkovací místa a sklepní úložné prostory. Objekt nabízí možnost získat parkovací místa buď na posuvných zakladačích nebo pevná parkovací stání v garážovém prostoru. Rezidence BYTY BOTIČ vnáší do Botičské zátoky nový život a pro své obyvatele skvělou možnost nového domova, kam se budou rádi vracet.